Kariéra v bezpečnostní agentuře SIPADAN a. s.

Neustále hledáme nové kolegy, a to pro všechny regiony České republiky. Vyberte si preferovaný obor a lokalitu. Hledáme nejen kolegy do provozního oddělení na pozici pracovník ostrahy, úklidu a recepce, ale i provozní manažery. Nabídka pracovních pozic obsahuje i pozici obchodník do jednotlivých regionů České Republiky. Nabízíme dlouhodobou spolupráci a možnost profesního růstu. Staňte se součástí našeho týmu!

Nabídka volných míst – provozní a obchodní oddělení

Důležité upozornění:

Pokud Vás do 3 týdnů od doručení Vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Všechny osobní materiály, včetně CV nepozvaných uchazečů okamžitě skartujeme.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů SIPADAN a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Jaroslav Dolský

Výkonný ředitel

+420 725 739 016

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...