Pořádková služba pro města a obce

Event SecurityFacility managementRecepční službyNáhradní plnění

Na dodržování pořádku a místních vyhlášek ve většině obcí dohlížejí strážníci policie. V případě menších obcí či měst však není v rozpočtu dostatek financí na zajištění provozu Městské policie. Místní zastupitelstva jsou často stavěna před problém s častým vandalismem, výtržnictvím a porušováním předpisů. Poskytujeme obcím pořádkovou službu, která pomáhá zajistit bezpečnost občanů. Tuto možnost v poslední době využívá stále více starostů a zastupitelstev.

Pravomoci hlídek bezpečnostních agentur

Ze zákona vyplývá, že pouze policejní orgán má pravomoc k zadržení osoby podezřelé ze spáchání trestného činu, a to pouze v naléhavých případech, pokud nebylo zahájeno trestní řízení. Osobní svobodu osoby smí dle Trestního řádu České republiky omezit kdokoli, pokud tuto osobu přistihl při trestném činu nebo bezprostředně poté.

Pracovník fyzické ostrahy

Omezení osobní svobody

Omezení osobní svobody vede ke zjištění totožnosti, k zamezení úniku nebo k zajištění důkazů. Tuto osobu je potom občan povinen ihned předat policejnímu orgánu, pokud k předání osoby nedojde okamžitě, je nutné omezení svobody orgánům bez odkladu oznámit.

Právě tato část zákona umožňuje naším pracovníkům pořádkové služby aktivně se zapojovat a řešit rizikové situace. Přítomnost našeho školeného personálu pomůže překonat časovou prodlevu od spáchání trestného činu, či přestupku do příjezdu strážníků policie ze vzdálených služeben.

Na naše zaměstnance fyzické ostrahy jsou kladeny vysoké nároky z hlediska kvalifikace, fyzické ale i psychické zdatnosti. Samozřejmostí v jejich výbavě je uniforma, neprůstřelná vesta
a další výzbroj jako například pouta, tonfa ...

Systém využívá tyto komponenty:

Nejen, že cena odebíraných služeb od naší agentury je ve srovnání s náklady na vybudování a správu služebny policie velmi výhodná. S konzultanty na bezpečnostní služby, které naše společnost zaměstnává, vytvoříme takovou kombinaci služeb, která bude odpovídat požadavkům přímo Vaši obce.

Pochůzky hlídek budou probíhat dle Vámi zvoleného časového rozvrhu, nezajistíme pro Vás pouze fyzickou ochranu. Do obcí se na nejfrekventovanější místa již běžně umisťují kamerové systémy pro jejich kontrolu 24/7.

Přítomnost naší pořádkové služby může mít na případné pachatele i psychologický efekt. A to nejen z důvodu, že oproti volání a dlouhému čekání do příjezdu vzdálené policejní hlídky může hlídka zasáhnout okamžitě, ale její přítomnost v občanech vyvolává respekt a silný pocit bezpečí.

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Jaroslav Dolský

Výkonný ředitel

+420 725 739 016

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...