Úklid firem a kanceláří

Úklidové službyVelkoplošný úklidStrojové mytí halVýškové práceRecepční služby

Mít čisté, uklizené pracovní prostředí je základ. Nejenže je takové prostředí na pohled atraktivnější než chaotický nepořádek, čistá kancelář navíc podporuje pracovní morálku, lepší výkony a celkovou produktivitu práce a v neposlední řadě výhod zanechává dobrý dojem na zákazníky nebo návštěvu.

Úklidové služby profesionálně

Máte-li zájem o udržování stále čistého pracovního prostředí, obraťte se na nás. Postaráme se o pravidelný úklid Vaší kanceláře a firmy, o spolehlivé, profesionální pracovníky úklidu a o administrativu s tím spojenou.

Využijte naše úklidové služby k odběru náhradního plnění.

Úklid kanceláří

Výhody úklidu kanceláří od SIPADANU

  • Odpadne Vám celá řada starostí se zajišťováním úklidu kanceláře svépomocí.
  • Nestane se, že by nebyl úklid kanceláře v řádném termínu a v řádné kvalitě proveden.
  • Ušetříte spoustu času i nervů, o komplexní úklid kanceláře a uklízeče vše se postaráme my.

Naši zaměstnanci jsou pro profesionální úklid firem a kanceláří pravidelně školeni, mají bohaté zkušenosti a svou práci vykonávají oděni do čistých firemních stejnokrojů. Naši vedoucí pracovníci pravidelně kontrolují výsledky úklidu firem, přičemž výsledky na přání konzultují s klientem.

Úklid kanceláří a ekologie

Samozřejmou součástí námi nabízených úklidových služeb je povinnost našich pracovníků třídit komunální odpad dle platných norem.

Další důležitý bod profesionálního úklidu kanceláří představují speciální chemické úklidové prostředky. Díky vyšší koncentraci složení oproti běžným prostředkům z drogerie je zaručena úspora nákladů zejména při úklidu velkých kancelářských budov.

Vybíráme pouze takové úklidové čisticí prostředky, které mají minimální negativní dopad na ochranu životního prostředí.

Naším cílem je vysoce profesionální přístup, díky kterému jsme klientům schopni zajistit nejkvalitnější možné služby v rámci úklidu firem a kanceláří.

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Jaroslav Dolský

Výkonný ředitel

+420 725 739 016

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...