Vybrané reference bezpečnostní a úklidové agentury

Na této stránce naleznete reference na naše bezpečnostní služby i úklidové práce jako je fyzická ostraha, ochrana osob a majetku, ostraha objektů, služba napojení na pult centrální ochrany - PCO, recepční služby, komplexní pravidelné i nárazové úklidové práce apod.

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Zámek Slavkov - Austerlitz

Sdělujeme, že společnost SIPADAN a.s.vykonává od 1.3.2010 fyzickou ostrahu objektu Zámku Slavkov-Austerlitz. Od stejného termínu pak vykonává nad objektem i ostrahu prostřednictvím elektronické požární signalizace.

Jako organizační složka se SIPADAN podílí i na zabezpečení kulturních, společenských a komerčních akcí pořádaných ZS-A v areálu zámku a zámeckého parku.

Kvalita výkonu ostrahy i komunikace s odpovědnými pracovníky SIPADAN a.s. je na námi vyžadované úrovni a bez jakýchkoliv problémů. Současně oceňujeme i vstřícnost a dobrou komunikaci ze strany zástupců jmenované společnosti.

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha objektu, požární signalizace 

KAROSERIA a.s.

SIPADAN a.s. jako vítěz výběrového řízení od 18. 12. 2009 vykonává fyzickou ostrahu areálu KAROSERIA a.s. v Brně.

Naše nároky na výkon fyzické ostrahy, výkaz činností a komunikace s odpovědnými pracovníky naší společnosti jsou pracovníky společnosti SIPADAN a.s. vykonávány na dobré úrovni.

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha areálu

Bosch Diesel s.r.o.

V měsíci srpnu 2014 zvítězila firma SIPADAN a.s. ve výběrovém řízení na zajišťování fyzické ostrahy a recepčních služeb pro firmu Bosch Diesel s.r.o. v Jihlavě.

Firma SIPADAN a.s. bude zodpovědná za vnější ostrahu a ochranu v rozmezí závodu 1,2,3 a dále za výkon recepčních služeb na hlavní vrátnici.

Nová Mosilana, a.s
NAREX Ždánice, spol. s r. o.

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha areálu

Bosch Rexroth

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha areálu

APB-PLZEŇ a.s.

Fyzická ostraha

Ostraha majetku a související bezpečnostní služby.

Ing. Rudolf Mašek – Packaging machinery
STROS - Sedlčanské strojírny, a. s.
Město Sedlčany

Město Sedlčany dlouhodobě spolupracuje se společností SIPADAN a.s. Společnost SIPADAN a.s. nám zajišťuje úklidový servis. 

Za celou dobu spolupráce nevznikl žádný problém. Kvalita služeb poskytovaných společností SIPADAN a.s. je na velmi vysoké úrovni.

Ing. Miroslav Hölzel 
místostarosta

Úklidové služby a práce

IMOFA, spol. s r.o.
K+B Progres, a.s.

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Jaroslav Dolský

Výkonný ředitel

+420 725 739 016

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...