Uniformy bezpečnostní agentury SIPADAN a.s.

Předmětem podnikání společnosti SIPADAN a.s. jsou bezpečnostní a úklidové práce s možností náhradního plnění. Bezpečnostní agentura SIPADAN je schopna zajistit v rámci svých služeb povinnost zaměstnavatelů zaměstnávat občany se ZP/ZTP (tzv. povinný podíl, náhradní plnění).

Profesionalita a zodpovědnost

Dle náročnosti požadavků klientů, je možné zajistit též ostrahu a úklid kanceláří výběrem pracovníků, kteří zdravotní postižení nemají. Všichni zaměstnanci vykonávající služby ostrahy a úklidu jsou prověřeni ve směru bezúhonnosti, spolehlivost našich služeb je zaručená mnoha garancemi kvality.

Uniformy pracovníků SIPADAN
Uniformy pracovníků SIPADAN

Důraz na firemní kulturu

Kromě důrazu na kvalitu a neustálé zlepšování našich služeb jsou důležitou součástí firemní kultury firemní stejnokroje. Kvalitní, profesionální a slušivé uniformy máme pro všechny naše pracovníky, tedy včetně zaměstnanců úklidových služeb. Nebojte se obrátit na profesionály.

Bezpečnostní a úklidové služby naší bezpečnostní agentury jsou určené velkým firmám a průmyslovým objektům, stejně jako malým podnikům a majitelům rodinných domů.

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Jaroslav Dolský

Výkonný ředitel

+420 725 739 016

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...