Výškové práce

Úklidové službyÚklid kanceláříVelkoplošný úklidStrojové mytí halÚdržba zeleně

Nachází se Vaše firma ve výškové budově nebo má hůře dostupné skleněné plochy? Nemusíte se trápit pohledem přes špinavá okna a šmouhy, naše úklidová firma má pro Vás řešení. Jsme schopni zajistit mytí prosklených ploch a čištění fasád a výškových či běžně nedostupných ploch za pomoci vysokozdvižných plošin a horolezecké techniky.

Dbáme na profesionální přístup, na kvalitu odvedené práce, jakož i na ekologicky šetrné čisticí prostředky. Snažíme se vyjít maximálně vstříc přáním a požadavkům klienta a neomezovat jej úklidem při jeho vlastní činnosti.

  • Mytí oken
  • Mytí prosklených výloh, přepážek, atrií...
  • Čistění fasád pomocí vysokotlakého přístroje (WAP)
Výškové práce

Čistění fasád

Čistá fasáda je dobrou vizitkou pro každého majitele nemovitosti, je důležitou součástí reprezentace objektu při jakékoliv příležitosti.

Zajistíme Vám výškové úklidové práce spojené s odstraněním všech nečistot jako je např. prach, nánosy po smogu, mastnoty, plísně, řasy, mechy a nevzhledné pozůstatky dešťů.

Tuto specifickou úklidovou službu provádí pracovníci s kvalifikací na výškové úklidové práce. Přestože čistění fasády provádí ručně, využívají k tomu speciální čisticí prostředky určené výhradně pro tyto účely a používají techniku WAP, tedy vysokotlakou mycí techniku.

 

Mytí oken

Pohled skrze špinavá okna nepřidá příjemnému pracovnímu prostředí ani image firmy. Proto tu jsou pro Vás naši profesionálové, kteří na Vašem objektu tyto potíže vyřeší.

Mytí oken lze objednat samostatně, nebo jako součást pravidelného nebo generálního úklidu.

Provádíme mytí běžně znečištěných oken, ale i mytí oken po malířských, stavebních a jiných pracích. Okna se myjí celá, včetně rámů a parapetů. Naši pracovníci pracují rychle a kvalitně a s ohledem na okolí tak, aby nedocházelo k poškození majetku klienta a narušení chodu objektu.

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Jaroslav Dolský

Výkonný ředitel

+420 725 739 016

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...