Obchodní zástupce
pro bezpečnostní a úklidovou agenturu

Zázemí silné české společnosti Služební auto, mobil, notebook

do všech regionů ČR

Hledáme schopné uchazeče na pozici Obchodní zástupce pro bezpečnostní a úklidovou agenturu nyní do regionů Vysočina a Královehradecký kraj. Očekáváme silnou osobnost s prokazatelnými obchodnickými výsledky z předešlého zaměstnání a chutí stát se klíčovou postavou našeho týmu.

Náplň práce

  • samostatně vyhledávat nové či doposud neobjevené obchodní příležitosti v daných regionech
  • tvořit obchodní nabídky a kalkulace
  • setkávat se s klienty

O společnosti

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. je česká dynamicky rostoucí společnost. Poskytujeme kvalitní bezpečnostní, úklidové, pořadatelské služby a komplexní facility management po celé České republice. Řadíme se mezi profesionální a prosperující bezpečnostní agentury. Našich zaměstnanců si vážíme stejně jako našich klientů.

ředitel Jaroslav Dolský

Požadujeme

  • předchozí praxe ve službách (nejlépe úklidových, bezpečnostních, facility)
  • znalost aktivní akvizice, marketingu - vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu
  • znalost NOZ - schopnost zpracovávat a přetvářet Obchodní smlouvu
  • praxe v tvoření obchodních nabídek a kalkulací
  • komunikativní osobnost
  • dobré vyjadřovací schopnosti
  • ŘP skupiny B, ochota často cestovat
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • zázemí silné české společnosti s celorepublikovým působením
  • zajímavý motivační systém
  • profesní růst - zajištěný pravidelným školením
  • služební vozidlo, služební telefon
  • možnost stát se strategickým prvkem vrcholového managementu ve svěřeném regionu se širokou pravomocí a také odpovědností
  • ostatní firemní výhody

Pokud uvedeným podmínkám vyhovujete a daná pozice Vás oslovila, prosím pošlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: kariera@sipadan.cz.

Do předmětu uveďte "Obchodní zástupce SIPADAN + region".

Nebo můžete využít kontaktní formulář níže. Děkujeme.

Výběrové řízení probíhá v Praze. Pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho životopisu nepozveme na osobní pohovor, považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů SIPADAN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Kontaktní formulář - Obchodní zástupce pro bezpečnostní a úklidovou agenturu -

Odesláním informací berete na vědomí, že společnost SIPADAN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.