Provozní manažer bezpečnostních a úklidových služeb

Vedoucí pozice Dobré mzdové ohodnocení Služební automobil a telefon

do všech regionů ČR

Společnost SIPADAN (bezpečnostní a úklidové služby) hledá na HPP kvalifikovaného uchazeče na pozici PROVOZNÍ MANAŽER bezpečnostních a úklidových služeb - do všech regionů České republiky.

Náplň práce

  • samostatné personální a provozní řízení zakázek na přidělených objektech zákazníků
  • koordinace týmů ostrahy a úklidu v přidělených objektech zákazníků
  • nábor nových zaměstnanců a zajištění jejich školení
  • komunikace s odpovědným zástupcem zákazníka
  • práce na PC, pravidelný reporting zákazníkovi a vedení společnosti o průběhu zakázek
  • návrhy na zefektivnění procesů ostrahy a úklidu objektů

O společnosti

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. je česká dynamicky rostoucí společnost. Poskytujeme kvalitní bezpečnostní, úklidové, pořadatelské služby a komplexní facility management po celé České republice. Řadíme se mezi profesionální a prosperující bezpečnostní agentury. Našich zaměstnanců si vážíme stejně jako našich klientů.

ředitel Jaroslav Dolský

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Společnost:
SIPADAN a.s.
Pracovněprávní vztah:
HPP, na dobu neurčitou
Minimální vzdělání:
Středoškolské
Nástup:
dle dohody
Kontakt:
personalista@sipadan.cz

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • samostatnost v rozhodování
  • praxi v bezpečnostních (úklidových) službách na straně dodavatele
  • schopnost řídit větší kolektiv lidí
  • znalost práce s PC
  • zkušenost s náborem pracovníků
  • znalost přípravy podkladů pro mzdy - podmínkou
  • znalost účetního SW, nejlépe VISION32 - výhodou
  • ŘP - aktivní řidič

Nabízíme

  • zázemí silné české společnosti s celorepublikovým působením
  • velmi dobré mzdové ohodnocení
  • zajímavý motivační systém
  • profesní růst - zajištěný pravidelným školením
  • služební vozidlo, služební telefon
  • ostatní firemní výhody

Pokud uvedeným podmínkám vyhovujete a tato pracovní nabídka Vás zaujala, prosím, pošlete svoje strukturované CV na e-mailovou adresu: personalista@sipadan.cz.

Nezapomeňte uvést do předmětu pozici tj. Provozní manažer bezpečnostních a úklidových služeb + region.

Nebo můžete využít kontaktní formulář níže. Děkujeme.

Kontaktní formulář - Provozní manažer bezpečnostních a úklidových služeb -

Odesláním informací berete na vědomí, že společnost SIPADAN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.