Pracovníci ostrahy (přednostně pro ZPS, ČID, PID)

Pravidelný měsíční příjem Přivydělejte si k důchodu Práce vhodná pro invalidy

do všech regionů ČR

Hledáme schopné uchazeče na pozici pracovník ostrahy do všech regionů České Republiky. Staňte se součástí našeho týmu!

Náplň práce

  • činnost týkající se chodu a provozu vrátnice
  • evidence návštěv, evidence vozidel atd.
  • ostraha objektu dle směrnic
  • 12 hod. nepřetržitý směnný provoz

O společnosti

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. je česká dynamicky rostoucí společnost. Poskytujeme kvalitní bezpečnostní, úklidové, pořadatelské služby a komplexní facility management po celé České republice. Řadíme se mezi profesionální a prosperující bezpečnostní agentury. Našich zaměstnanců si vážíme stejně jako našich klientů.

ředitel Jaroslav Dolský

Požadujeme

  • vyučen v jakémkoliv oboru
  • bezúhonnost
  • flexibilita
  • spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • certifikát strážný 68-008-E výhodou (možnost dodělat u nás)

Nabízíme

  • jistotu zaměstnání
  • pravidelný měsíční příjem
  • dlohodobou spolupráci a možnost profesního růstu

Pokud uvedeným podmínkám vyhovujete, zašlete Vaše CV na praha@sipadan.cz a do předmětu uveďte "Pracovník ostrahy + region".

Nebo můžete využít poptávkový formulář níže. Děkujeme.

Kontaktní formulář - Pracovníci ostrahy (přednostně pro ZPS, ČID, PID) -

Odesláním informací berete na vědomí, že společnost SIPADAN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.