Pracovníci úklidových služeb
(přednostně pro ZPS, ČID, PID)

Pravidelný měsíční příjem Jistota zaměstnání ve stabilní společnosti Přivydělejte si k důchodu

do všech regionů ČR

Hledáme schopné uchazeče na pozici pracovník úklidu do všech regionů České Republiky. Staňte se součástí našeho týmu!

Náplň práce

  • směnný provoz úklidových činností
  • zajištění pořádku a čistoty
  • provádění pravidelného i nepravidelného úklidu místností a objektů

O společnosti

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. je česká dynamicky rostoucí společnost. Poskytujeme kvalitní bezpečnostní, úklidové, pořadatelské služby a komplexní facility management po celé České republice. Řadíme se mezi profesionální a prosperující bezpečnostní agentury. Našich zaměstnanců si vážíme stejně jako našich klientů.

ředitel Jaroslav Dolský

Požadujeme

  • vyučena v jakémkoliv oboru
  • komunikativní schopnosti
  • příjemné vystupování
  • pozitivní myšlení, odolnost vůči stresu
  • vstřícnost, flexibilita, přizpůsobivost
  • bezúhonnost
  • spolehlivost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • pravidelný měsíční příjem
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost profesního růstu

Pokud uvedeným podmínkám vyhovujete, zašlete nám Vaše CV na praha@sipadan.cz a do předmětu uveďte "Pracovník úklidu + region".

Nebo můžete využít kontaktní formulář níže. Děkujeme.

Kontaktní formulář - Pracovníci úklidových služeb (přednostně pro ZPS, ČID, PID) -

Odesláním informací berete na vědomí, že společnost SIPADAN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.