Zaměstnávání OZP

Náhradní plněníNáhradní plnění 2014Kalkulačka náhradního plněníNáhradní plnění 2012Úklidové službySlovník pojmůBezpečnostní službyNáhradní plnění 2013

Aktivně podporujeme zaměstnávání OZP

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením (OZP) se stalo nedílnou součástí našich firemních snah. Agentura SIPADAN již řadu let cíleně pracuje na tom, aby pomohla handicapovaným spoluobčanům začlenit se do pracovního procesu. Uvědomujeme si totiž složitou situaci těchto osob v uplatnění na pracovním trhu a stále trvající předsudky ze strany většinové společnosti.

OZP – plnohodnotní a spolehliví pracovníci

Pracovníci z řad osob se zdravotním postižením jsou jedni z našich nejspolehlivějších pracovníků. Uvědomují si více než ostatní důležitost práce, pracují svědomitě a se stoprocentním nasazením. Také proto se na zaměstnávání OZP rádi aktivně podílíme.

Zaměstnávání OZP

Zaměstnanci OZP jsou výhodou také pro Vás

Tím, že spolupracujeme s řadou osob se zdravotním postižením, a sice v nadpolovičním podílu svých zaměstnanců, můžeme Vám poskytovat své služby pro Vaše náhradní plnění povinného podílu OZP zaměstnanců.

Jste-li firma s více než 25 zaměstnanci, pak můžete lehce splnit zákonem daný povinný podíl v zaměstnávání OZP, a to odběrem profesionálních bezpečnostních a úklidových služeb. Nebudete muset tento podíl plnit napřímo, ani finančně, získáte praktické služby na míru, které se Vaší firmě budou hodit, a tím mj. docílíte i optimalizace firemních nákladů. Náhradní plnění je efektivní způsob, jak se podílet na zaměstnávání OZP.

Práce pro TP či ZTP v naší společnosti

Pracovních pozic máme ve firmě dostatek, při výběru vhodného pracovního místa záleží na aktuálních možnostech a schopnostech uchazeče. Našimi pracovníky jsou převážně lidé s tělesným postižením. Podle zkušeností a vzdělání a typu postižení se uplatní v různých pozicích našich služeb.

Díky práci i lepší kvalita života

Možnost pracovat znamená pro handicapované občany mnohem víc než pouze možnost vydělat si peníze. Chodit do zaměstnání pro ně představuje možnost potkávat se s lidmi, zvýšit si sebevědomí, být užitečný. Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je zkrátka možností určité socializace i seberealizace, kterou osobám se zdravotním postižením můžeme nabídnout, a zvýšit tak kvalitu jejich života.

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Jaroslav Dolský

Výkonný ředitel

+420 725 739 016

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...