Výhody odběru služeb pro náhradní plnění

  • Náhradní plnění poskytujeme řádně dle zákona - zaměstnáváme přes 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením (Potvrzení o zaměstnávání OZP), kterým dokážeme nalézt přímé uplatnění. Zaměstnávání osob se zdravotním postižením se věnujeme již řadu let.
  • Pro náhradní plnění od naší agentury můžete využít jak bezpečnostní, tak úklidové či pořadatelské a recepční služby, nebo tyto služby kombinovat v efektivní správě facility managementu.
  • Splníte řádně svůj povinný podíl pro zákonem stanovené zaměstnávání OZP formou užitečných služeb, čímž ušetříte na odvodu státu, a náklady Vaší organizace tak budou lépe optimalizovány.
  • Získáte služby, které běžně uplatníte ve své organizaci pro zajištění hladkého a bezstarostného chodu. Vaši zaměstnanci budou moci řešit důležitější věci, než procesy úklidu, bezpečnosti a provozu.
  • Smluvně Vám zajistíme garantovaný objem odběru náhradního plnění a dodáme patřičnou evidenční dokumentaci o odběru služeb pro Vaše náhradní plnění, které postačí zavčas odeslat Úřadu práce.

Vyřešte plnění povinného v klidu!

Odběr služeb nenechávejte na poslední chvíli. Zajistěte si své náhradní plnění včas.

Zpět na Náhradní plnění

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Jaroslav Dolský

Výkonný ředitel

+420 725 739 016

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...