Bezpečnostní agentura
Střední Čechy

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

Tel.: +420 274 774 199

Obchodní oddělení

Tomáš Nováček

Tel.: +420 602 257 767
tomas.novacek@sipadan.cz

Vedení společnosti

Zdeněk Schlibener
Výkonný ředitel

Tel.: +420 602 590 695
reditel@sipadan.cz

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Poptávkový formulář

Odesláním informací berete na vědomí, že společnost SIPADAN a.s. bude jako správce osobních údajů uchovávat Vaše kontaktní údaje a další informace, které nám poskytnete, a to za účelem zpracování obchodní nabídky a pro zasílání obchodních sdělení, pokud takové využití kdykoliv v budoucnu neodmítnete.

Služby bezpečnostní agentury ve Středočeském kraji

Bezpečnostní služby od SIPADANU můžete využít v rámci celého území Středočeského kraje. Ať už se jedná o Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Český Brod, Čáslav, Dobříš, Hořovice, Kladno, Kolín, Kutnou Horu, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Lysou nad Labem, Mladou Boleslav, Mnichovo Hradiště, Neratovice, Nymburk, Poděbrady, Příbram, Rakovník, Říčany, Slaný, Sedlčany, Vlašim, Votice či oblasti mimo města a obce, bezpečnostní agentura SIPADAN je tu pro Vás.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...