Náhradní plnění 2020

Náhradní plnění je jedna z možností jak splnit povinný podíl zaměstnávání osob se zdravotním postižením daným zákonem č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti. Zákon umožňuje více možností, jak tento povinný podíl splnit. Náhradní plnění je tím však nejefektivnějším řešením, pokud Vám obor Vašeho podnikání přímo neumožňuje zaměstnávat OZP a chcete se vyhnout finančnímu odvodu státu.

Náhradní plnění od SIPADANU

Náhradní plnění připravujeme našim klientům na míru. Proto si nemusíte dělat starosti s nutnou administrativou spojenou s odběrem náhradního plnění. Pouze si vyberete ze širokých služeb naší společnosti, které budete pro náhradní plnění v roce 2020 chtít využít. O všechno ostatní se již postaráme my.

Výhody náhradního plnění

  • Splníte povinný podíl OZP zaměstnanců
  • Nemusíte zaměstnávat vlastní OZP
  • Vyhnete se finančnímu odvodu státu
  • Za své peníze získáte užitečné služby
  • Podpoříte osoby se zdravotním postižením

Služby, které poskytujeme

Neváhejte a zažádejte si o odběr náhradního plnění co nejdříve. Splníte tak řádně povinný podíl a vyhnete se pokutě až ve výši 1.000.000 Kč.

Spočítejte si konkrétní výši náhradního plnění, využijte kalkulačku náhradního plnění.

Naším úkolem je vyřídit vše za Vás. Vložíme vše do „elektronické evidence" Ministerstva práce a sociálních věcí a na Vás bude jen odevzdat formulář „ohlášení plnění povinného podílu", který je nutné odevzdat do 15. února na Úřad práce ČR. To lze odevzdat v podobě elektronické nebo papírové.

Informace o registraci odběratele naleznete zde.

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Jaroslav Dolský

Výkonný ředitel

+420 725 739 016

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...