Bezpečnostní agentura SIPADAN > Služby > Bezpečnostní služby > Ostraha objektů a majetku

Ostraha objektů a majetku

V rámci služby ochrana osob a majetku chráníme zdraví a majetek klientů před negativními vlivy, které by mohly narušovat bezproblémový chod střeženého objektu, a předcházení rizikovým situacím. Zajišťujeme služby jako je ostraha objektů a majetku a ochrana osob, napojení zabezpečovacích systémů na pult centralizované ochrany, naší doménou je vnější i vnitřní ostraha objektu včetně parkovišť a na žádost klienta i bezprostředního okolí. Dálková ostraha může být efektivněji posilněna novým EZS Videofied, poskytující ostraze cennou videoverifikaci při narušení objektu.

Fyzická ostraha objektu a majetku obnáší pravidelné obchůzky našimi pracovníky, zajišťuje kontrolu pohybu osob a vozidel, vchod do budovy a pravidelným zápisem monitoruje vjezd a výjezd vozidel do objektu a z objektu.

Na přání klienta jsme schopni zajistit pracovníka s jazykovými znalostmi a na vnější ostrahu a ochranu osob i majetku psovoda se psem. Váš objekt zajistíme po dobu 24 hodin denně dle podmínek smluvených ve směrnicích.

Monitoring ostrahy majetku i osob - systém www.pochuzky-online.cz

Pochůzkový systém PT 200, který Vás neustále online informuje o provádění pochůzek ostrahy objektu:

 • Nemusíte strážné z bezpečnostní služby hlídat, systém www.pochuzky-online.cz to dělá za Vás. Pokud strážný, kterým je fyzická ostraha objektu a majetku a ochrana osob zajišťována, neprovede čipování kontrolních bodů ve Vámi předem stanoveném časovém plánu, systém Vás o tom sám upozorní formou sms nebo e-mailu.
 • Počet záznamů je neomezený, protože data jsou v pravidelných intervalech automaticky odesílána na server pochuzky-online.cz
 • Nehrozí žádná ztráta dat, a to ani v případě poškození snímacího zařízení či výpadku GPRS signálu.
 • Nemusíte už myslet na to, že dochází baterie a koupit novou. Náš systém je dodáván včetně nabíječky, jednoduše připojte snímací zařízení do el. sítě a nabijte jej.
 • O stavu baterie a manipulaci se snímacím zařízením máte neustálý přehled, snímací zařízení Vám o sobě vše nahlásí v pravidelných intervalech (tzv. status).
 • Vizualizace pochůzek Vám umožní se rychle a jasně zorientovat v objektu a zmapovat situaci bezpečnostního zajištění a kvalitu bezpečnostní služby, jíž se týká ochrana osob a ostraha objektů a majektu.

 

Ostraha objektů a majetku pod dokonalým dohledem snadno, vždy a všude

K dokonalému přehledu o pracovním výkonu svých strážných (guardů, členů fyzické ostrahy) potřebujete pouze sadu snímacího zařízení, čipy rozmístěné po objektu a přístupové heslo do systému pochuzky-online.cz.

Už nemusíte jezdit na objekty a zdlouhavě stahovat data pomocí dalších zařízení. Šetřete čas i peníze a uvolněte si ruce k řešení dalších důležitých pracovních záležitostí.

Obsah sady pro monitoring bezpečnostních služeb - fyzické ostrahy:

 • snímací zařízení PT 101 nebo PT 200
 • nabíječka
 • Lion-baterie
 • na Vaše přání můžeme dodat i SIM kartu a navíc
 • ZDARMA odolné ochranné pouzdro, které je možné zavěsit na krk

Více se dozvíte v patřičných prospektech:

Pochůzkový systém - ostraha objektů, ochrana osob a majetku - monitoring bezpečnostní služby Pochůzkový systém - monitoring ostrahy objektů a bezpečnostní služby

 

Můžete být klidní, s námi je ochrana Vás i Vašeho majetku spolehlivě zajištěna

Naše bezpečnostní agentura zaručí bezpečnost Vašeho majetku mimo jiné před nežádoucím vniknutím, krádežemi nebo cíleným ničením. Ochrana osob a majetku a ostraha objektů je jednou ze specializací bezpečností agentury SIPADAN a.s. Spolehliví, zodpovědní a profesionální pracovníci jsou speciálně připravováni na řešení mimořádných situací a zajistí vše nezbytné, co ochrana osob a majetku obnáší.

Nábor zaměstnanců

Zájemci o práci pište na e-mail: praha@sipadan.cz nebo si prohlédněte aktuální volná místa.

Obchodní oddělení - kontakty

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás   >>

Bezpečnostní
služby

Úklidové
služby

Náhradní plnění

zaměstnejte u nás občany OZP
a ušetříte

Detail