Bezpečnostní agentura SIPADAN > Služby > Pořadatelské služby

Zabezpečení akcí a pořadatelské služby

Bezpečnostní agentura Sipadan, a.s. poskytuje kompletní bezpečnostní služby. Jednou jejich částí jsou i pořadatelské služby. Agentura Sipadan nabízí zabezpečení různých kulturních a sportovních akcí jako jsou fotbalová a hokejová utkání, koncerty, festivaly či jiné společenské akce.

Tyto bezpečnostní služby je společnost schopna zajistit jak samostatně, tak i v součinnosti s dalšími subjekty. Při zabezpečení akcí se jedná především o bezpečnostní službu a fyzickou ostrahu, a zároveň pořadatelskou službu, která má za cíl kontrolu a případné zabránění vjezdu a výjezdu vozidel do určených prostor, kontrolu osob před vpuštěním do určených prostor, kontrolu chování osob v určeném prostoru, jež má za cíl zamezit výtržnictví, ale i fyzickému násilí nebo poškozování majetku ostatních návštěvníků či vybavení a techniky organizátorů akce.

Profesionální zabezpečování a pořádání akcí

Pořadatelské služby vykonávají pracovníci divize fyzické ostrahy v podnikové uniformě, ale také na vyžádání klienta i v civilním oděvu s, nebo bez označení. Při zabezpečování akcí jako jsou soukromé VIP oslavy, svatby, večírky či plesy je diskrétnost pro pracovníky bezpečnostní agentury Sipadan samozřejmostí.

Společnost dále podporuje dlouhodobě sportovní aktivity malých i velkých sdružení a týmů v České republice. Nabízíme spolupráci s vybranými kluby a pomáháme při zajišťování pořádkové a pořadatelské služby fotbalových i hokejových stadiónů.

V oboru sportovních aktivit se vedle pořadatelské činnosti stala naše bezpečnostní agentura i sponzorským partnerem české fotbalové reprezentace A, současně také partnerem jarního kola Gambrinus ligy 2010 i Ondrášovka cupu. Loga bezpečnostní agentury Sipadan můžete vidět i při přímých přenosech fotbalových, či hokejových zápasů vysílaných na programech českých televizí.

Nábor zaměstnanců

Zájemci o práci pište na e-mail: praha@sipadan.cz nebo si prohlédněte aktuální volná místa.

Obchodní oddělení - kontakty

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás   >>

Bezpečnostní
služby

Úklidové
služby

Náhradní plnění

zaměstnejte u nás občany OZP
a ušetříte

Detail