Písemné reference bezpečnostní a úklidové agentury

Vybíráme z referencí od našich spokojených klientů, kteří nám poskytli písemné potvrzení kvality bezpečnostních i úklidových služeb.

Zámek Slavkov-Austerlitz

Sdělujeme, že společnost SIPADAN a.s. vykonává od 1.3.2010 fyzickou ostrahu objektu Zámku Slavkov-Austerlitz. Od stejného termínu pak vykonává nad objektem i ostrahu prostřednictvím elektronické požární signalizace.

Jako organizační složka se SIPADAN podílí i na zabezpečení kulturních, společenských a komerčních akcí pořádaných ZS-A v areálu zámku a zámeckého parku.

Kvalita výkonu ostrahy i komunikace s odpovědnými pracovníky SIPADAN a.s. je na námi vyžadované úrovni a bez jakýchkoliv problémů. Současně oceňujeme i vstřícnost a dobrou komunikaci ze strany zástupců jmenované společnosti.

AutoCont CZ a.s.

Potvrzujeme, že společnost SIPADAN a.s. zajišťuje od 1.4.2006 fyzickou ostrahu pro společnost AutoCont CZ a.s. v Ostravě.

Se spoluprací a kvalitou poskytovaných služeb jsme spokojeni.

Město Sedlčany

Město Sedlčany dlouhodobě spolupracuje se společností SIPADAN a.s., se sídlem Počernická 272/96, 108 00 Praha 10 - Malešice.

Společnost SIPADAN a.s. nám zajišťuje úklidový servis.

Za celou dobu vzájemné spolupráce nevznikl žádný problém. Kvalita služeb poskytovaných společností SIPADAN a.s. je na velmi vysoké úrovni.

KAROSERIA a.s.

SIPADAN a.s. jako vítěz výběrového řízení od 18. 12. 2009 vykonává fyzickou ostrahu areálu KAROSERIA a.s. v Brně.

Naše nároky na výkon fyzické ostrahy, výkaz činností a komunikace s odpovědnými pracovníky naší společnosti jsou pracovníky společnosti SIPADAN a.s. vykonávány na dobré úrovni.

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Jaroslav Dolský

Výkonný ředitel

+420 725 739 016

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...