Bojíte se při odjezdu na dovolenou o bezpečí svého domova?

Technologie, kterou nabízí společnost SIPADAN, zajišťuje zabezpečení objektů pomocí bezdrátových systémů s okamžitou video verifikací poplachu. Elektronické zabezpečovací systémy Videofied jsou vhodné pro všechny typy objektů, a jelikož jsou přenosné a jejich montáž velmi jednoduchá, jsou vhodné i pro krátkodobé zabezpečení, například právě během vaší dovolené.

Jak detektory fungují?

Videofied-PCODetektory jsou plně bezdrátové, není třeba žádného napájení či se strachovat o výdrž baterie – jedna sada vydrží až 4 roky. Využití produktů je variabilní a závisí jen na vás, jakou si zvolíte citlivost detektoru a postup našeho dispečera při spuštění poplachu. Venkovní detektory vydrží i v extrémních podmínkách, suchu, vlhku a teplotách od -30 do 60 °C. Fungují kdekoliv, kde je pokrytí GSM sítí a jejich dosah je až 600 metrů. LED diody umožňují noční vidění i v absolutní tmě.

V momentě, kdy detektor zachytí pohyb, se spustí kamera a natočí desetivteřinové video. To se okamžitě odesílá do monitorovacího centra přes 900MHz pásmo, které má mnohem lepší dosah než Wi-Fi signál a lépe prochází stavebními materiály. PCO má k pohledu z detektoru samozřejmě přístup pouze v případě poplachu, tj. v žádném případě nemůže dojít k narušení Vašeho soukromí.

Co se děje po natočení záznamu?

Dispečer v PCO ze záznamu vyhodnotí, co poplach spustilo a jaký je vhodný postup. Dokáže tak předejít zbytečným nákladům za výjezdy zásahových skupin k planému poplachu, v opačném případě zvyšuje pravděpodobnost, že se pachatele podaří zadržet při činu.

Žádoucí postup dispečera si můžete sami předem stanovit smluvně a odjet poté na dovolenou bez starostí a s vědomím, že váš domov je zabezpečen a bdí nad ním profesionální dispečeři. 

SIPADAN nabízí nejen pronájem tohoto systému v cenách již od 100 Kč / den, ale samozřejmě též montáž permanentního zabezpečovacího systému pro trvalý monitoring Vašeho objektu. Pronájem systému je s ohledem na náklady spojené s instalací vhodnější na delší dobu.

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Zdeněk Schlibener

Zdeněk Schlibener

Výkonný ředitel

+420 602 590 695

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...