SIPADAN a. s. sponzoruje

Společnost SIPADAN a.s. podporuje dlouhodobě sportovní aktivity malých i velkých sdružení a týmů v Česku, zároveň spolupracuje s vybranými kluby při zajišťování ostrahy fotbalových stadionů, a proto nebylo překvapením, že se naše společnost stala sponzorským partnerem české fotbalové reprezentace A , současně také partnerem jarního kola Gambrinus ligy 2010 i Ondrášovka cupu. Logo společnosti a reklamní panely společnosti SIPADAN se proto objevují ve vybraných zápasech odvysílaných v přímém přenosu na programech českých televizí.

Zástupci společnosti SIPADAN se zúčastnili jako doprovod přátelského utkání české fotbalové reprezentace ve skotském Glasgow sehraném dne 3. 3. 2010, kde se společnost SIPADAN mimo jiné prezentovala reklamními panely přímo při utkání na stadionu Hampden Park v Glasgow. Uvedená fotografie je z vybraného zápasu jarního kola Gambrinus ligy 2010 a poskytla je společnost STES a.s., která je marketingovou agenturou ČMFS a které společnost SIPADAN a.s také poskytuje služby v oblasti zabezpečení a úklidu.

Sponzoring společnosti Sipadan a.s.

Tomáš Mošnička, handicapovaný sportovec

Naše bezpečnostní agentura v letech 2011-2013 zaměstnávala a podporovala handicapovaného vrcholového sportovce pana Tomáše Mošničku.

  • Vítěz Mistrovství světa ve vzpírání tělesně postižených v roce 2000
  • Vicemistrem ČR v závodech handbikerů v letech 2010 a 2011.
  • Jako první vozíčkář a jediný handbiker absolvoval a dokončil známý závod horských kol Nova Author cup (65 km v extrémních podmínkách).
  • Vicemistr ČR v MTB cyklistice handicapovaných
  • Vicemistr ČR v silniční časovce.
  • Mistr ČR Horská kola - handicap
  • První handbiker, který dokázal vyhrát ČP na silnici a horských kolech během jedné sezóny

I v roce 2015 byl Tomáš Mošnička velmi úspěšný:

  • Získal titul Mistr ČR v silniční časovce
  • Stal se vítězem ČP silnice
  • A získal puntíkatý dres pro nejlepšího vrchaře v ČR

Tímto se stal absolutním vítězem všech oficiálních závodů handbikerů.

Tomáš Mošnička se věnuje ponejvíce handbikovým závodům. Naše společnost mu přispěla zvláště na profesionální handbikové závodní kolo. Podívejte se na krátkou videoreportáž Tomáše Mošničky ze závodů v handbiku.

Reference bezpečnostní a úklidové agentury poskytující náhradní plnění

Přečtěte si ohlasy na práci bezpečnostní agentury SIPADAN. Můžete se podívat na naše současné či minulé zákazníky. Poskytujeme i služby pro náhradní plnění.

Další reference »

Kontaktujte nás pro zajištění bezpečnostních nebo úklidových služeb a náhradního plnění

Rádi s Vámi osobně probereme Vaše možnosti a doporučíme to nejlepší.

Tomáš Nováček

Tomáš Nováček

+420 602 257 767

Zdeněk Schlibener

Zdeněk Schlibener

Výkonný ředitel

+420 602 590 695

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...